Pomeje chystá další film, zlanařil Trošku jako režiséra

Reklama:

Jiří Pomeje (45), Zkrachovalý producent a zhrzený manžel Ivety Bartošové se rozhodl, že skončí s poustevnickým životem. Už prý nepřemýšlí u Sázavy nad tím, co dál se životem.
Naopak, chystá další film, i když jeho poslední producentské dílko, pseudohistorický slepenec Tajemná tvář, mu před lety finančně zlomilo vaz.

Údajně teď spolupracuje se svým přítelem a mecenášem Pavlem Páskem, který mu v Praze sehnal bydlení a finančně ho podporuje.

"Bude to komedie a režírovat ji bude režisér Zdeněk Troška. Původně jsme se chtěli pustit do Kameňáku 4, ale Zdeněk už další Kameňáky zásadně odmítá točit. Scénář už je v podstatě hotový a je to velká legrace..." prozradil Pomeje.
Jiří tvrdí, že rozchod s Ivetou je pro něj pořád velice bolestivý.
Stále nechápe, proč se tak ze dne na den rozhodla. A na to, že by si do bytu pozval nějakou dívku, prý nemá ani pomyšlení.

"Já se rozptýlím prací. Musím vše připravit, aby se, až Zdeněk dokončí svou pohádku, mohlo začít točit. A Ivetě přeju hodně štěstí, jen nevím, zda bude s novými lidmi, kterými se obklopila, úspěšná. Moc tomu nevěřím, mám o ni strach…" dodává Pomeje.


ČTĚTE TAKÉ:Hložek pije i během vystoupení!
STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Datum vydání: 24.8.2010
zdroj: Korzo
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

ka69 7.9. 18:57
Pan Pomeje at jde raději něco dělat!
ovčí.babička 24.8. 12:58
Přeju mu ať už má v životě konečně trošku toho štěstí. Každý jsme nějaký,každý udělá někdy nějakou šílenou chybu. My jen máme to štěstí,že jsme obyčejní lidé,kteří nezajímají média...
dulisek 24.8. 12:02
pane Troška ,vzpamatujte se!!!!!
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma